AVİVA olarak bütün modellerimizi, keyifle tasarlıyor, büyük bir titizlikle üretiyoruz.

Hayal ettiğiniz genç odaları hayalinize yakışır biçimde Aviva’da hayat buldu. Çağdaş çizgisi ve ergonomik tasarımlarıyla Aviva Koltuk ve Aviva Genç Odası artık evinizde..

Aviva’nın zengin renk seçeneklerinden biri mutlaka evinizi ve hayatınızı süsleyecek. Klasik ve modern çizgiler hiç bu kadar uyumlu olmamıştı. Bir Aviva tasarımı olan Koltuk ve Genç Mobilyası olarak tasarlanan sadelik ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkmasının yanında estetik görünümü ile de oldukça etkili…Tasarım, planlama, etkileşim, paylaşım ve sağlam bir destek tüm aradığınız özellikler Aviva ile sizlerle birlikte…Hem kalıcı çizgisi ve detayları ile hem de fonksiyonel çözümleri ile çocuklarınızın aklını karıştıracak. Aviva koltuk ve Genç Odaları sade ve kişiliği ortaya koyan, özgün ve formsal kaygılarından uzak ürün portföyünden oluşur. Geleneksel ve zarif çizgileri ile ahşap mobilya kullanma zevkinize hitap eden Aviva evinizdeki  yerini almak için hazır. Hem rahat, hem renkli, hem patentli modern tasarımlarıyla Aviva Koltuk ve Genç Odaları sizin ve çocuklarınızın hayallerini süsleyecek…Kaliteyi sadece estetikle değil, kullanım kolaylığını da AVİVA ile hissedin…

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Adınız Soyadınız*


Doğum Tarihi*

Doğum Yeri*

T.C Kimlik No*


Cinsiyetiniz*

Medeni Hal*

Ehliyet (Tarih ve Sınıf)*


Askerlik Durumu*

Ev Adresi*

Telefon Numarası

Cep Telefonu*

E-mail Adresi*

Kan Grubunuz

Öğrenim Durumu ve Mesleki Bilgiler

Öğrenim durumunuz

En son bitirdiğiniz okulun adı

Mesleğiniz

Bildiğiniz yabancı dil

Çalışmak istediğiniz bölüm

Başlayabileceğiniz tarih

İş Deneyimleriniz

En son işyerinin adı

Göreviniz

Brüt Ücret

Çalışma Dönemi

Ayrılış Nedeni

Hakkınızda Bilgi Alabileceğimiz Kişiler

Adı ve Soyadı

Adresi

Telefonu

Görevi

Aviva Mobilya İçin Düşündüğünüz İş Yerinin;